Elektrik Tedariki & Satış

Elektrik Tedariki & Satış

Elektrik Tedarik ve Satış Hizmetleri

Selenka Enerji, 6446 sayılı kanun kapsamında almaya hak kazandığı 20 yıllık elektrik tedarik lisansı kapsamında elektrik perakende satış ticareti temel faaliyetleri kapsamında uzman kadrosu ve yenilikçi teknolojilerle her geçen gün güçlenen alt yapısı sayesinde , talep ve fiyat tahminleri, üretim planlaması ve optimizasyonu, fiyatlandırma, satış, risk ve portföy yönetimi ile uzlaştırma hizmet sağlamaktadır. Faturalandırma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Selenka Enerji Şirket, tüketicilere ikili anlaşmalarla elektrik satış hizmetinin yanısıra saatlik, dönemlik,, karbon ticareti ve piyasa fiyatlarına uyarlanmış alternatif fiyatlandırma seçenekleri hazırlamaktadır. Selenka Enerji, tüketiciler için, tüketim hacmi ve alışkanlıklarına uygun yüksek tasarruflu tarife paketleri oluşturmakta ve maliyetlerini minimize edici çözümler sunmaktadır.

Elektrik aboneliğinizi Selenka’ya taşıyarak İNDİRİMLİ ELEKTRİK fırsatlarından yararlanabilirsiniz; son gelen elektrik faturanızı veya elektrik tüketiminize ait bilgileri  iletişim formu üzerinden göndermeniz ve tarafınıza iletilecek şeffaf, tüketici dostu abonelik sözleşmesinin imzalanması yeterlidir. Başvurunuzu takip eden ilk ayın sonunda elektrik aboneliğiniz SELENKA’ya taşınmış olacaktır.


Fiyat Karşılaştırma Formu İndir
Tahliye Talep Dilekçesi İndir
Sayaç Talep Formu İndir
İkili Anlaşma Ön Bilgilendirme Formu İndir
Tüketici Hakları Bilgilendirme Formu İndir

Hemen Teklif Al.

Elektrik faturanızı daha az ödemek istemez miydiniz? Elektrik kullanım alışkanlıklarınızı belirleyerek, sizin için en uygun tarifeyi birlikte seçip, işletmenizin elektrik maliyetlerini düşürelim.